Wij zoeken getalenteerde acteurs!
Voor twee geweldige jeugdtheaterproducties van Onder het Buro!
Ben jij een acteur die zowel tekstueel als fysiek sterk is? Wind jij groepen kinderen met gemak om je vinger? Dan zijn wij op zoek naar jou!
Onder het Buro is op zoek naar getalenteerde acteurs voor diverse rollen (x,v,m) voor twee uitdagende en bijzondere jeugdtheaterproducties:
“40 Rovers” & “De Vreselijk Vieze Voorstelling”
Werk samen met Milan Boele van Hensbroek (vreselijk vieze voorstelling), of met wereldverteller Barry Emond (40 rovers)! Beide voorstellingen verwachten te toeren in seizoen 24/25 en zullen worden verkocht in het aanbod van Buro Bannink.
Belangrijke informatie:
- De audities zullen plaatsvinden op 3 september en eventueel een andere datum in Rotterdam.
- Stuur uiterlijk 19 augustus een introductiefilmpje (Max 3 minuten) waarin je jezelf voorstelt. Geef aan waarom je geïnteresseerd bent in deze auditie. Stuur het filmpje, je cv en recente foto naar info@onderhetburo.com.
- Voor de auditie ontvang je na uitnodiging informatie ter voorbereiding.
Rolvereisten:
- Geslacht: x, v, m
- Leeftijd: 20-40 jaar
- Fysieke vaardigheden
- Snel kunnen schakelen
- Ervaring met tekstbehandeling
- Affiniteit met jeugdtheater of ervaring is een pré
- Woonachtig in of afkomstig uit Rotterdam en omstreken is een pré
- Bezit van een rijbewijs noodzakelijk
“De Vreselijk Vieze Voorstelling”:
- Wij zoeken naar twee acteurs (m, x en v, x) die zowel tekstueel als fysiek onderlegd zijn.
- Een speler die het niet erg vindt vies te worden. Tijdens de voorstelling worden de acteurs vies door ontbijtkoek, zeep, water en potgrond.
- Deze rol is ter overname en je start in oktober met een tour. Beschikbaarheid op speeldata is noodzakelijk. Het delen van de rol is mogelijk en een tour in seizoen 2024-2025 ligt in de lijn van verwachting.
- Er zijn op dit moment ongeveer 11 speeldagen gepland in de periode half oktober tot en met november 2023. Op dit moment wordt de voorstelling tevens verkocht voor maart en april 2024. Beschikbaarheid in beide periodes is noodzakelijk.
- Aangezien de spelers zelfstandig op tournee gaan is het noodzakelijk dat de speler in het bezit is van een rijbewijs.
“40 Rovers”:
- We zoeken naar twee fysiek vaardige, humoristische acteurs (x,m,v) met een goede tekstbehandeling.
- Repetities zullen plaatsvinden van september tot oktober, met presentaties begin november. Daarna wordt er gerepeteerd in november en december voor de première in januari.
- We zoeken acteurs die in overleg beschikbaar zijn voor 1-2 repetities per week vanaf september en mogelijk voorstellingen kunnen spelen in het seizoen 2024-2025.
- Doordat 40 rovers een vertelling is uit de Arabische cultuur, is representatie hierin zeer belangrijk.
Productioneel
Beide producties draaien met twee acteurs op tournee zonder technicus of productiehulp. Naast het spelen van de voorstelling zijn zij samen verantwoordelijk voor het vervoer van het decor van en naar de speel locatie, de opbouw en breek van de voorstelling.
Decor wordt opgeslagen in Rotterdam waardoor woonachtig in Rotterdam handig is voor de tour.
Er wordt vaak twee keer gespeeld op een dag en 40 rovers zal wellicht ook drie keer op een dag spelen.
Solliciteer!
We verwelkomen graag getalenteerde en fysiek vaardige acteurs met alle (culturele) achtergronden voor deze uitdagende en bijzondere producties. Autodidacten, nieuwe talenten, net afgestudeerden uit Rotterdam worden expliciet uitgenodigd te auditeren. We moedigen acteurs van diverse achtergronden aan om zich aan te melden. Onder het Buro streeft naar inclusiviteit en diversiteit binnen de cast en het team.
Als je geïnteresseerd bent in de auditie en denkt dat je aan de vereisten voldoet, stuur dan je CV, foto en contactgegevens naar info@onderhetburo.com. Vermeld duidelijk voor welke productie(s) je wilt auditeren. Auditeren voor beide producties auditeren kan natuurlijk ook, geef ook dat aan bij aanmelding.
Mocht je verhinderd zijn op 3 september, meld je dan ook aan, wellicht komt er nog een tweede dag in september.
De Vreselijk Vieze Voorstelling
Barry Emond
Kom luisteren naar @jasperzelf met liedjes uit zijn splinternieuwe voorstelling `Mijn grote zus is irritant`.
Ga mee op avontuur naar het Noorderlicht en kaboutersporen met Efrem Stein in Zwierezwaai! ❄️🧙♂️
Hallo..? Ja! De Presentatiedag! 🤩
In Schildpadeiland, de nieuwe voorstelling van Onder het Buro - TG Griot, komt de Zuid-Amerikaanse verteltraditie tot leven, met minimale middelen maar maximale verbeeldingskracht. Schildpadeiland is een kleurrijke en vrolijke middenzaalvoorstelling die jong en oud betovert.🐢
@bramvanbeusekom nodigt jullie uit!
@neverl1ke nodigt je uit om te komen kijken naar BALBALLOONA!
Vol avontuur! 🤸♂️ Het thema van de Kinderboekenweek 2025 nodigt uit tot fantasie, spanning en ontdekkingen. Voor de kleinsten is er Vleertje Muis Voorleesavonturen (3+), en voor de stoere avonturiers De T-Rex Tirade (6+)! 🌟 Bekijk ons volledige aanbod op de website.
Als je de boel maar draait, kantelt, versnelt, vertraagt, in meerdere stukken breekt, husselt en weer aan elkaar vastlijmt, ontstaat er iets nieuws. En iets nieuws is de basis van het leven. En de basis van het leven is een beat. Een beat plus recyclen is hiphop. Dus hiphop is het leven.📻🎶
@jasperzelf nodigt jullie uit! 🎶
Op zoek naar een voorstelling voor de middenzaal? 🎭 Duik (6+) en Herman, we have een probleem (6+) nemen kinderen mee op een spannend avontuur vol humor en fantasie. Ontdek al onze avontuurlijke voorstellingen op onze website!
Vol avontuur op school! 🤩
Dubbele première alert! 🍾✨ Aanstaande zondag staan twee premières in de planning! @dolfijnmetbenen steelt om 11.00 uur de show in @theaterwalhalla met Het verhaal van prinsesje Reutemeteut en de onbedwingbare wirwar (6+)👸 En @theateroortwolk met Ik niet op jou (9+) om 15:00 in @natlab.eindhoven. Wie komt er kijken?! 🤩 #premiere #toitoitoi #jeugdtheater
We staan weer aan het begin van het seizoen en wij zijn ernorm enthousiast, want er staat weer heél veel leuks in de planning! 🥳Deze periode staat in het teken van boekingsdagen, try-outs, premières en natuurlijk de presentatiedagen! Ons aanbod zit weer vol met nieuwe sprankelende en avontuurlijke voorstellingen. Nieuw werk van vertrouwde gezichten en bijzondere voorstellingen van níeuwe makers! Benieuwd naar het nieuwe aanbod? Bewonder het live op de presentatiedagen op dinsdag 14 oktober in Theater Walhalla (Rotterdam) en maandag 19 januari in de Agnietenhof (Tiel). Ben je er🐝? Meld je aan via de website! #presentatiedag #jeugdtheater #nieuwseizoen #avontuurlijktheater
Wat een prachtige recensie voor Knisper van @petite.klassiek!🎶
Premières, premières, premières! 🍾 De periode van staande ovaties en champagne is weer aangebroken en wij kunnen niet wachten tot we weer het theater in mogen. Vrijdag 12 september begint het feest in Eindhoven, om 19.30 uur in het @Parktheater. @Wildparkzone gaat in première met hun voorstelling: Ik heb ik heb wat jij niet hebt (10+). Ben jij er ook bij?! #premieretijd #champagne #staandeovaties #jeugdtheater
Het nieuwe seizoen is weer begonnen, en dat betekent … GLOEDNIEUW AANBOD! 🤩 Het spiksplinternieuwe aanbod voor seizoen 2026/2027 ligt voor 1 oktober op jullie `buro`. We werken momenteel hard aan het vullen van de website, dus hou onze website en socials in de gaten voor de meest actuele informatie!🚀
Klassieke muziek voor de allerkleinsten? Jazeker!🎻🎶🎼
Thenera en Esmée, a.k.a. @degestamptemeisjes, maken grappige voorstellingen over serieuze onderwerpen, altijd vanuit eigen verhalen en ervaringen. Door een combinatie van humor en kwetsbaarheid maakt dit sprankelende duo moeilijke onderwerpen bespreekbaar. Snelle scènes, dikke beats, flitsende dansjes en onverwachte wendingen omschrijven de Gestampte Meisjes-stijl het beste. 💥🎶
Wat een mooie reactie op Vlieg eens Vlug!👨🌾
Klassiek Uitgelicht!🎶🎻
Samen schitteren in een eigen theatervoorstelling?🎭
Peter zonder Wolf (4+) is geen klassiek sprookje, maar een avontuur door een flat vol mysterieuze buren. Wie spreekt de waarheid? En waar is eend Habib gebleven? Peter stuitert van de ene verrassende situatie naar de andere, terwijl Prokofievs herkenbare muziek in een modern jasje door het verhaal klinkt.
Jasper zingt over alles wat kinderen écht bezighoudt: over verplichte verjaardagszoenen (ieuw!), over `nee` zeggen, schermtijd, vieze woorden die rijmen op stoep en grote zussen die superirritant zijn... maar je toch redden als het erop aankomt. 💛
Zijn liedjes zijn grappig, ontroerend en hebben altijd een dubbele bodem. Echte kleinkunst en cabaret voor achtplussers, waar je al bij het eerste liedje mee zingt!
Ben je erbij op dinsdag 14 oktober?🎉
#kleinkunst #cabaret #nieuw #presentatiedag #jeugdtheater
Verlegen Benjamin leert dat bijzonder zijn en durven stralen soms spannend is… maar met Nisse, de ondeugende kabouter met zijn rode puntmuts, wordt alles een magische droom vol humor, vrolijke chaos en een tikkeltje spanning.
Beleef deze eigenzinnige voorstelling over fantasie, innerlijke groei en durven jezelf zijn tijdens de presentatiedag op dinsdag 14 oktober!
#zwierezwaai #presentatiedag #jeugdtheater #Noorwegen #avontuur #fantasie #pitch
Dinsdag 14 oktober is het zo ver. Dan maken wij @theaterwalhalla onveilig met een hele dag vol avontuurlijke en inspirerende voorstellingen.
Suus van @dolfijnmetbenen nodigt jullie van harte uit om erbij te zijn. Hun nieuwe voorstelling `Het verhaal van prinsesje reutemeteut en de onbedwingbare wirwar` is een HILARISCHE (6+) voorstelling die je niet mag missen! 😂
#presentatiedag #jeugdtheater #impresariaat #komtdatzien
#impresariaat #jeugdtheater #cultuureducatie #middenzaal #nieuw
Ton de kat springt dit keer… zo de zee in! Maar of de vissen daar nou zo blij mee zijn? Zonder schubben, met zoveel haar en dan ook nog die scherpe klauwen… dat vinden ze maar vreemd.
In Katton der water (3+) beleef je een avontuurlijke, humoristische en fantasierijke mimevoorstelling vol spanning, slapstick en verbeelding. Zal Ton de vissen redden en leren dat anders zijn misschien juist zijn kracht is?😸🌊
Kom het ontdekken op de presentatiedag, dinsdag 14 oktober in @theaterwalhalla!
#kattononderwater #presentatiedag #jeugdtheater #mime #avontuur #nieuw
Op dinsdag 14 oktober tijdens de presentatiedag in @theaterwalhalla zie je drie dansers en een berg ballonnen die samen een kleurrijke reis maken vol beweging, humor en emotie. 🎈✨
Een vrolijke, speelse voorstelling die jong én oud betovert. Mis dit dansfeest niet en meld je aan via onze website!
#presentatiedag #jeugdtheater #dans #balballoona #kleur #jeugdtheater
#kinderboekenweek #volavontuur #avontuurlijktheater #jeugdtheater
In De Hermannen Non-stop Hip-hop RAP-a-ratieshop, proberen @de_hermannen het beste te maken van hun nieuwe en vreemde situatie. Een bonte verzameling personages passeert de revue, allemaal op zoek naar een thuis. Perfect voor de middenzaal en het hele gezin!
#impresariaat #jeugdtheater #cultuuredcatie #nieuw #middenzaal
Op dinsdag 14 oktober is het zover: de Presentatiedag in @theaterwalhalla. Een dag boordevol avontuurlijke en inspirerende voorstellingen!
Meld je snel aan via onze website en laat je verrassen door ons sprankelende aanbod… een legend als Jasper Smit wil je natuurlijk niet missen!🎉
#presentatiedag #theater #jeugdtheater #inspiratie
📸Erik Franssen - Duik
#cultuureducatie #impresariaat #volavontuur #kinderboekenweek #jeugdtheater
Tijdens de Kinderboekenweek bieden wij voorstellingen en dagprojecten waarmee kinderen spannende verhalen ontdekken, avontuurlijk jeugdtheater beleven en samen hun eigen voorstelling maken. 🎭✨ Bekijk ons aanbod op de website en maak er een onvergetelijk avontuur van!
📸 Linde Dorenbos
#impresariaat #kinderboekenweek #volavontuur #dagprojecten #jeugdtheater #cultuureducatie
"In een fijne zachte sfeer klinken prachtige beroemde klassieke melodieën, gespeeld door harpiste Petra Rosa en zangeres Bibi van den Dijck. En niet alleen de oren worden geprikkeld. Er is ook van alles te zien en te ervaren…" - Janneke Nijenhuis
#jeugdtheater #klassiekemuziek #muziek #concert #magie #theater
#nieuw #impresariaat #jeugdtheater #cultuureduactie #theaterseizoen
Of je nu heerlijk wil wegdromen bij zachte harpmuziek in Knisper (0+) van @petite.klassiek, een muzikale wereldreis wil maken met @krulmuziek in REIS! (2+) of samen met @markvanvliettheater op avontuur gaat in Peter zonder wolf (4+), het kan allemaal. Bij Buro Bannink vinden we dat klassieke muziek juist ontzettend leuk en toegankelijk is voor jonge kinderen.😊
📸Froukje Klop
#burobannink #impresariaat #jeugdtheater #cultuureducatie #klassiek #markvanvliet #krulmuziek #petiteklassiek
Hun kenmerkende stijl komt ook terug in hun jeugdvoorstelling BANG! (12+), waarin ze het jonge publiek weten te raken en hun grootste angsten onder ogen durven te komen.😱
📸Mark David
#burobannink #theater #cultuur #jongeren #impresariaat #cultuureducatie #jeugdtheater #jongerentheater
"Wat een leuke, speelse en grappige voorstelling! In Vlieg eens Vlug maakt Bram op een leerzame manier gebruik van taal, niet te moeilijke woorden en veel herhaling, hierdoor zingen de kinderen de liedjes zo mee. Hopelijk kunnen we vlieg-eens-vlug, nog eens naar Bram terug!" - Nadia van der Kaaij
#jeugdtheater #theater #recensie #kindertheater
Knisper (0+) van @petite.klassiek is een dromerig concert vol klassieke klanken speciaal voor de allerkleinsten. Harp, zang, zachte geluidjes en visuele prikkels maken dit een feestje voor alle zintuigen.
📸Marrit Schuddebeurs
#burobannink #jeagdtheater #cultuureduactie #klassiek #impresariaat
Met onze dagprojecten maken alle klassen samen in één dag een eigen theatervoorstelling. 🌟 Een onvergetelijke ervaring waarin creativiteit en samenwerking voorop staan! Meer weten? Neem snel een kijkje op onze website!
#impresariaat #jeugdtheater #dagproject #cultuureducatie #theatereducatie
📸Froukje Klop
#burobannink #impresariaat #jeugdtheater #cultuureducatie #theatereducatie #klassiek