De Speellijst

Bekijk de speeldata per gezelschap

26-5-2020  Ridder Florian, Heer Otto
Gymzaal Smitsweg, Soest
26-5-2020  Oorlog, stel je voor dat het hier is, De Stokerij
Theater Koningshof, Maassluis
26-5-2020  Ik heb een heel vies woord geleerd!, Jasper Smit
De Fontein, Barneveld
27-5-2020  Ik heb een heel vies woord geleerd!, Jasper Smit
De Fontein, Barneveld
27-5-2020  Oorlog, stel je voor dat het hier is, De Stokerij
Theater Koningshof, Maassluis
2-6-2020  PADABOOM!, Drumdrumdrum
Theater Dakota, Den Haag
3-6-2020  PADABOOM!, Drumdrumdrum
Theater Dakota, Den Haag
4-6-2020  Flat, Jansen & de Boer
Theater aan de Schie, Schiedam
5-6-2020  Flat, Jansen & de Boer
Cultura Ede, Ede
5-6-2020  HoeHaa!, Jeroen Schipper
Gertrudisschool, Utrecht
7-6-2020  Ik heb een heel vies woord geleerd!, Jasper Smit
De Mess, Naarden
7-6-2020  Wonderlijke Wereld wijsjes , Onder het Buro & Suzanne
Klein Festijn, Gent
7-6-2020  Lieve Luister Liedjes, Onder het Buro & Suzanne
Op De Wolken, Gent
8-6-2020  PADABOOM!, Drumdrumdrum
Theater aan de Schie, Schiedam
8-6-2020  Dag meneer van Dalen, TG Graasland
De Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
9-6-2020  PADABOOM!, Drumdrumdrum
Theater aan de Schie, Schiedam
9-6-2020  Swingen als een kangoeroe, Jeroen Schipper
Wennekerpand, Schiedam
9-6-2020  Ridder Florian, Heer Otto
Anne Frankschool Bunnik, Bunnik
10-6-2020  Flat, Jansen & de Boer
Theater Hof 88, Almelo
10-6-2020  Wonderlijke Wereld wijsjes , Onder het Buro & Suzanne
Schouwburg en Congrescentrum Orpheus, Apeldoorn
11-6-2020  Ridder Florian, Heer Otto
De Vonk basisschool Odijk, Odijk
12-6-2020  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
Speelzaal Heerd, Leusden
14-6-2020  Klassiek voor kleintjes & He wie zit er op de WC, Krulmuziek
Cultuurpodium In de Lugt, Rotterdam
15-6-2020  Er was weer... Roodkapje, THINK
Speellokaal Wassenaar, Wassenaar
15-6-2020  Wachten op Kado, TG Graasland
De Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
16-6-2020  Wachten op Kado, TG Graasland
De Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
16-6-2020  Ridder Florian, Heer Otto
Pastoor Dr Delteykschool, Werkhoven
16-6-2020  Superloeser, Lefkop
Krocht Gebouw, Zandvoort
18-6-2020  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
Speelzaal Jozefschool, Achterveld
21-6-2020  PADABOOM!, Drumdrumdrum
Maaspodium, Rotterdam
22-6-2020  Superloeser, Lefkop
Krocht Gebouw, Zandvoort
23-6-2020  Ik heb een heel vies woord geleerd!, Jasper Smit
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
25-6-2020  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
Speelzaal Langenoord, Hoogland
25-6-2020  Een ober van niks, Jansen & de Boer
St Adalbertusschool, Spaarndam
26-6-2020  Flat, Jansen & de Boer
Cultura Ede, Ede
26-6-2020  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
Speelzaal Palet, Leusden
5-7-2020  Ik heb een heel vies woord geleerd!, Jasper Smit
deMuziekFabriek Utrecht, Utrecht
5-7-2020  Wachten op Kado, TG Graasland
Theater City of Wesopa, Weesp
6-7-2020  Anti, Theatergroep Mangrove
Wolfert van Borselen, Rotterdam
8-7-2020  Banwakaboom, Drumdrumdrum
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17-7-2020  Straks komt er niemand op m'n feestje (6+), Jasper Smit
Stichting Wonderfeel, Bussum
19-7-2020  Straks komt er niemand op m'n feestje (6+), Jasper Smit
Stichting Wonderfeel, Bussum
19-7-2020  Superloeser, Lefkop
Castellum Hoge Woerd, Utrecht
19-7-2020  Van mij!, Koek & Ui
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
25-7-2020  Superloeser, Lefkop
Strandtheater Houten Kaap, Ouddorp
2-8-2020  Donkiesnot, De Vrouwen van Wanten
Theater de Kattendans, Bergeijk
13-8-2020  , Theatergroep Dender
Sonsbeek Theater Avenue, Arnhem
14-8-2020  , Theatergroep Dender
Sonsbeek Theater Avenue, Arnhem
14-8-2020  Boomwhakalaa!!, Drumdrumdrum
Kindervakantiedagen Lisserbroek, Lisserbroek
15-8-2020  , Theatergroep Dender
Sonsbeek Theater Avenue, Arnhem
16-8-2020  , Theatergroep Dender
Sonsbeek Theater Avenue, Arnhem
19-8-2020  PADABOOM!, Drumdrumdrum
Theater De Lindenberg, Nijmegen
19-8-2020  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
Theater De Lindenberg, Nijmegen
1-9-2020  Ali & Nino , Theatergroep Witte Raaf
Podium Mozaïek, Amsterdam
4-9-2020  'Boy' Stories; het prinsessenverzet, Nachtdieren
Theater Walhalla, Rotterdam
4-9-2020  Klassiek voor kleintjes & He wie zit er op de WC, Krulmuziek
Cultuurhuis De Binder, Leersum
17-9-2020  Echt wel!, Koek & Ui
CBS Guido de Bres, Baarn
17-9-2020  Straks komt er niemand op m'n feestje (8+), Jasper Smit
Kubus, Lelystad
18-9-2020  Straks komt er niemand op m'n feestje (8+), Jasper Smit
Kubus, Lelystad
20-9-2020  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
Theater Dakota, Den Haag
20-9-2020  Donkiesnot, De Vrouwen van Wanten
Theaters Tilburg, Tilburg
20-9-2020  Er was weer... Doornroosje, THINK
Cultuurpodium In de Lugt, Rotterdam
21-9-2020  Donkiesnot, De Vrouwen van Wanten
Theaters Tilburg, Tilburg
22-9-2020  Donkiesnot, De Vrouwen van Wanten
Theaters Tilburg, Tilburg
26-9-2020  Hé, wie zit er op de wc! , Krulmuziek
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
27-9-2020  PFFF, TG Graasland
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
27-9-2020  Baas in het Bos , TG Locals
Theater Walhalla, Rotterdam
29-9-2020  Anne, 10 jaar, wil graag opgehaald worden, Wildpark i.s.m. Anne van der Steen
Theater de Speeldoos te Vught, Vught
3-10-2020  40 Rovers, Wereldverteller (Stichting Tarakk)
Theater Walhalla, Rotterdam
4-10-2020  Propje, De Vrouwen van Wanten
Theater Walhalla, Rotterdam
8-10-2020  Donkiesnot, De Vrouwen van Wanten
Cultuurpodium In de Lugt, Rotterdam
10-10-2020  Baas in het Bos , TG Locals
Maaspodium, Rotterdam
11-10-2020  Baas in het Bos , TG Locals
Stichting Stad & Natuur Almere, Almere
11-10-2020  De Piraten van kamer 16, Heer Otto
Stichting CultuurBeleving Hillegom, Hillegom
11-10-2020  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
Concordia, Enschede
11-10-2020  Hé, wie zit er op de wc! , Krulmuziek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
11-10-2020  Echt wel!, Koek & Ui
Verhalenhuis Haarlem, Haarlem
11-10-2020  Ali & Nino , Theatergroep Witte Raaf
Theater Zuidplein, Rotterdam
11-10-2020  Hoe Mieke Mom haar maffe moeder vindt, Theater WEI
Maaspodium, Rotterdam
12-10-2020  Donkiesnot, De Vrouwen van Wanten
Basisschool De Klinkert, Oudenbosch
13-10-2020  Donkiesnot, De Vrouwen van Wanten
Rooms-Katholieke Basisschool (RKBS) de Steiger, Stampersgat
13-10-2020  Donkiesnot, De Vrouwen van Wanten
Rk Bs de Bukehof, Oudenbosch
17-10-2020  PFFF, TG Graasland
Zin in Oosterland CKW, Den Oever
17-10-2020  , Theatergroep Dender
Museum Speelklok, Utrecht
18-10-2020  Stoere Broer , Onder het Buro & Tessa en Olivier
Buiksloterkerk, Amsterdam
20-10-2020  PFFF, TG Graasland
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21-10-2020  PFFF, TG Graasland
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21-10-2020  Er was weer... Roodkapje, THINK
Theater De Lindenberg, Nijmegen
21-10-2020  Ik heb een heel vies woord geleerd!, Jasper Smit
Artotheater Schoonhoven, Schoonhoven
22-10-2020  'Boy' Stories; het prinsessenverzet, Nachtdieren
Maaspodium, Rotterdam
22-10-2020  Baas in het Bos , TG Locals
Theater Kikker, Utrecht
23-10-2020  Baas in het Bos , TG Locals
Theater Kikker, Utrecht
23-10-2020  Straks komt er niemand op m'n feestje (6+), Jasper Smit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
26-10-2020  De reuze dwerg die een kopje kleiner wil zijn, Mark Van Vliet
Kubus, Lelystad
27-10-2020  De reuze dwerg die een kopje kleiner wil zijn, Mark Van Vliet
Kubus, Lelystad
1-11-2020  De Piraten van kamer 16, Heer Otto
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
1-11-2020  Het vlindereffect, Nochem & van Oers (stichting Tarakk)
Strandtheater Houten Kaap, Ouddorp
1-11-2020  Bliep Bliep, Theatergroep Dender
Theater Walhalla, Rotterdam
2-11-2020  Wakker, Theatergroep Fien
Schouwburg & Filmtheater Agnietenhof, Tiel
5-11-2020  Flat, Jansen & de Boer
Cultuureducatie Moerdijk, Zevenbergen
6-11-2020  Wakker, Theatergroep Fien
Theater Walhalla, Rotterdam
7-11-2020  Pakkepapier, Efrem Stein
Theater het Kruispunt, Barendrecht
8-11-2020  Wakker, Theatergroep Fien
Theater De Lindenberg, Nijmegen
8-11-2020  Wachten op Kado, TG Graasland
Schouwburg de Kring, Roosendaal
8-11-2020  Klassiek voor Kleintjes, Krulmuziek
Parktheater Eindhoven, Eindhoven
9-11-2020  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
Theaters Tilburg, Tilburg
10-11-2020  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
Theaters Tilburg, Tilburg
15-11-2020  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
Parktheater Eindhoven, Eindhoven
21-11-2020  Wachten op Kado, TG Graasland
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22-11-2020  Wachten op Kado, TG Graasland
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
25-11-2020  Wachten op Kado, TG Graasland
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
28-11-2020  Wachten op Kado, TG Graasland
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
29-11-2020  Wachten op Kado, TG Graasland
Schouwburg Hengelo, Hengelo
2-12-2020  Wachten op Kado, TG Graasland
Theater de Lievekamp, Oss
13-12-2020  Flat, Jansen & de Boer
Maaspodium, Rotterdam
16-12-2020  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
Schouwburg en Congrescentrum Orpheus, Apeldoorn
18-12-2020  Superloeser, Lefkop
Theater Walhalla, Rotterdam
19-12-2020  Wachten op Kado, TG Graasland
Theater het Kruispunt, Barendrecht
20-12-2020  Een ober van niks, Jansen & de Boer
Theater De Lindenberg, Nijmegen
21-12-2020  Wachten op Kado, TG Graasland
Maaspodium, Rotterdam
23-12-2020  Kerstconcert - Grote klokken zeggen Bim Bam (2020), Krulmuziek
Stichting CultuurBeleving Hillegom, Hillegom
30-12-2020  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
Theaters Tilburg, Tilburg
3-1-2021  Wachten op Kado, TG Graasland
Theater Walhalla, Rotterdam
3-1-2021  Ridder Florian, Heer Otto
Theater- en Congrescentrum de Tamboer, Hoogeveen
10-1-2021  Wachten op Kado, TG Graasland
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
10-1-2021  'Boy' Stories; het prinsessenverzet, Nachtdieren
Stichting CultuurBeleving Hillegom, Hillegom
11-1-2021  Donkiesnot, De Vrouwen van Wanten
CultuurCompaan, Roosendaal
12-1-2021  Donkiesnot, De Vrouwen van Wanten
CultuurCompaan, Roosendaal
13-1-2021  Stoere Broer , Onder het Buro & Tessa en Olivier
Theater Lombok, Utrecht
13-1-2021  Klassiek voor Kleintjes, Krulmuziek
Theater De Koornbeurs, Franeker
17-1-2021  Nietsnut!, Wie Walvis
Tivoli Vredenburg, Utrecht
17-1-2021  Anne, 10 jaar, wil graag opgehaald worden, Wildpark i.s.m. Anne van der Steen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
19-1-2021  Ridder Florian, Heer Otto
Concert- en Congresgebouw De Doelen, Rotterdam
24-1-2021  Het vlindereffect, Nochem & van Oers (stichting Tarakk)
Theater De Lindenberg, Nijmegen
24-1-2021  Wachten op Kado, TG Graasland
CC Evergem, Evergem
24-1-2021  Klassiek voor Kleintjes, Krulmuziek
Parktheater Eindhoven, Eindhoven
24-1-2021  Stoere Broer , Onder het Buro & Tessa en Olivier
Theater Walhalla, Rotterdam
24-1-2021  Een ober van niks, Jansen & de Boer
Gashouder Dedemsvaart, Dedemsvaart
31-1-2021  Stoere Broer , Onder het Buro & Tessa en Olivier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
31-1-2021  Klassiek voor Kleintjes, Krulmuziek
BREStheater, Brielle
31-1-2021  PFFF, TG Graasland
Zaantheater, Zaandam
31-1-2021  HoeHaa!, Jeroen Schipper
Theater de Fransche School, Culemborg
5-2-2021  Na-Aperij, Jeroen Schipper
Het Concertgebouw, Amsterdam
5-2-2021  Kaspar H., Nochem & van Oers (stichting Tarakk)
Theater Walhalla, Rotterdam
7-2-2021  Waar Wubbe Woont , TG Locals
Theater Zuidplein, Rotterdam
7-2-2021  De Piraten van kamer 16, Heer Otto
Artotheater Schoonhoven, Schoonhoven
7-2-2021  PFFF, TG Graasland
Podium Hoge Woerd, De Meern
7-2-2021  Klassiek voor Kleintjes, Krulmuziek
GC de Lijsterbes, Kraainem
8-2-2021  Na-Aperij, Jeroen Schipper
Het Concertgebouw, Amsterdam
10-2-2021  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
PLEIN THEATER, Amsterdam
14-2-2021  Er was weer... Doornroosje, THINK
De Mess, Naarden
17-2-2021  De Piraten van kamer 16, Heer Otto
Theater De Hofnar, Valkenswaard
21-2-2021  Echt wel!, Koek & Ui
Theater Walhalla, Rotterdam
26-2-2021  Bliep Bliep, Theatergroep Dender
Maaspodium, Rotterdam
28-2-2021  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
Theater de Fransche School, Culemborg
1-3-2021  Dichtbij Matki, Wildpark i.s.m. Monika Kowalewska
Cultuureducatie Moerdijk, Zevenbergen
6-3-2021  Een ongelofelijk belangrijk en waargebeurd verhaal over geluk enzo, Wildpark i.s.m. Eric Mijnster
Theater De Lindenberg, Nijmegen
7-3-2021  De meesters van de Tijd, Theater Jaski
Tivoli Vredenburg, Utrecht
7-3-2021  Camping Pavarotti, Mark Van Vliet
Podium Hoge Woerd, De Meern
14-3-2021  PADABOOM!, Drumdrumdrum
Maaspodium, Rotterdam
14-3-2021  Een ober van niks, Jansen & de Boer
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
14-3-2021  Echt wel!, Koek & Ui
Theater De Lindenberg, Nijmegen
14-3-2021  Dichtbij Matki, Wildpark i.s.m. Monika Kowalewska
Schouwburg de Kring, Roosendaal
17-3-2021  De reuze dwerg die een kopje kleiner wil zijn, Mark Van Vliet
Cultuurpodium In de Lugt, Rotterdam
21-3-2021  Camping Pavarotti, Mark Van Vliet
Stichting CultuurBeleving Hillegom, Hillegom
21-3-2021  Waar Wubbe Woont , TG Locals
Theater Walhalla, Rotterdam
21-3-2021  Klassiek voor Kleintjes, Krulmuziek
Parktheater Eindhoven, Eindhoven
25-3-2021  Koning van Katoren , Nachtdieren
Cultuurpodium In de Lugt, Rotterdam
26-3-2021  Dichtbij Matki, Wildpark i.s.m. Monika Kowalewska
Theater Walhalla, Rotterdam
28-3-2021  PFFF, TG Graasland
Theater De Lindenberg, Nijmegen
3-4-2021  Waar Wubbe Woont , TG Locals
Theater het Kruispunt, Barendrecht
3-4-2021  Camping Pavarotti, Mark Van Vliet
Strandtheater Houten Kaap, Ouddorp
4-4-2021  Flat, Jansen & de Boer
Theater Peeriscoop, Gorinchem
5-4-2021  Koning van Katoren , Nachtdieren
Theater Koningshof, Maassluis
7-4-2021  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
Theater Zuidplein, Rotterdam
11-4-2021  Echt wel!, Koek & Ui
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
11-4-2021  Baas in het Bos , TG Locals
Artotheater Schoonhoven, Schoonhoven
12-4-2021  Donkiesnot, De Vrouwen van Wanten
CultuurCompaan, Roosendaal
13-4-2021  Donkiesnot, De Vrouwen van Wanten
CultuurCompaan, Roosendaal
18-4-2021  Een ober van niks, Jansen & de Boer
Theater Walhalla, Rotterdam
18-4-2021  Waar de wind woont, Wie Walvis
Musis en Stadstheater Arnhem, Arnhem
21-4-2021  Propje, De Vrouwen van Wanten
Schouwburg en Congrescentrum Orpheus, Apeldoorn
25-4-2021  PFFF, TG Graasland
Theater de Lievekamp, Oss
28-4-2021  Camping Pavarotti, Mark Van Vliet
Theater De Hofnar, Valkenswaard
1-5-2021  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
Podium Hoge Woerd, De Meern
1-5-2021  Ali & Nino , Theatergroep Witte Raaf
Theater Walhalla, Rotterdam
2-5-2021  Na-Aperij, Jeroen Schipper
Podium Hoge Woerd, De Meern
3-5-2021  NEE!, Onder het Buro & Tessa en Olivier
Theater Kikker, Utrecht
4-5-2021  Van mij!, Koek & Ui
Maaspodium, Rotterdam
4-5-2021  Oorlog, stel je voor dat het hier is, De Stokerij
Concordia, Enschede
5-5-2021  Oorlog, stel je voor dat het hier is, De Stokerij
Theater De Lindenberg, Nijmegen
6-5-2021  40 Rovers, Wereldverteller (Stichting Tarakk)
Maaspodium, Rotterdam
7-5-2021  Camping Pavarotti, Mark Van Vliet
De Goudse Schouwburg, Gouda
7-5-2021  Waar de wind woont, Wie Walvis
Maaspodium, Rotterdam
8-5-2021  Onder de grond , Wie Walvis
Uitwijken Bruggeplus, Brugge
8-5-2021  Stoere Broer , Onder het Buro & Tessa en Olivier
Theater het Kruispunt, Barendrecht
9-5-2021  Stoere Broer , Onder het Buro & Tessa en Olivier
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
15-5-2021  Onder de grond , Wie Walvis
Uitwijken Bruggeplus, Brugge
16-5-2021  Camping Pavarotti, Mark Van Vliet
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
16-5-2021  Ridder Florian, Heer Otto
Theater de Lievekamp, Oss
16-5-2021  De Operapiraat, Jeroen Schipper
Tivoli Vredenburg, Utrecht
19-5-2021  Stoere Broer , Onder het Buro & Tessa en Olivier
Schouwburg en Congrescentrum Orpheus, Apeldoorn
21-5-2021  Oorlog, stel je voor dat het hier is, De Stokerij
Obs Tuindorp, Utrecht
22-5-2021  Onder de grond , Wie Walvis
Uitwijken Bruggeplus, Brugge
23-5-2021  Camping Pavarotti, Mark Van Vliet
Theater Walhalla, Rotterdam
23-5-2021  Koning van Katoren , Nachtdieren
Karavaan Festival, Alkmaar
24-5-2021  Koning van Katoren , Nachtdieren
Karavaan Festival, Alkmaar
29-5-2021  , Wie Walvis
Uitwijken Bruggeplus, Brugge
6-6-2021  Pakkepapier, Efrem Stein
Maaspodium, Rotterdam
7-6-2021  De reuze dwerg die een kopje kleiner wil zijn, Mark Van Vliet
De Cammeleur, Dongen
8-6-2021  De reuze dwerg die een kopje kleiner wil zijn, Mark Van Vliet
De Cammeleur, Dongen
20-6-2021  Camping Pavarotti, Mark Van Vliet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht