TG Think
Er was weer… De nieuwe kleren van de keizer
Een vrolijke, grappige en muzikale theatervoorstelling over falen, zelfverzekerd zijn en pesten.
Iedereen kent het verhaal van de keizer die zich door een oplichter een onzichtbaar kostuum liet aanmeten en uiteindelijk in zijn blote kont voor het volk stond. Maar wat gebeurde er daarna? Dat verhaal ken je nog niet.
De keizer schaamt zich zo erg dat hij zich opsluit in zijn paleis en nooit meer naar buiten durft. Maar het land kan natuurlijk niet zonder keizer. En wat gebeurde er eigenlijk met de oplichter die er met het geld van de keizer vandoor is?
Beeld & video overige voorstellingen
Algemene gegevens
Maximum aantal bezoekers | |
Op school: | 90 personen |
School in theater: | 120 personen |
Vrije voorstelling: | 150 personen |
Prijs | één per dag | twee per dag | drie per dag |
Voorstelling: | € 600,- | € 950,- | € 1200,- |
Alle prijzen zijn exclusief reiskosten en 9% btw.
Prijzen gelden voor voorstellingen op dezelfde dag en locatie.
Educatie | |
Cultuurbeleving: | Deze voorstelling is met name een receptieve theaterervaring. Na deze cultuurbeleving wordt het reflecterend vermogen aangesproken wanneer je aan de slag te gaat met de lesbrief en aansluitende opdrachten. Deze is te vinden op de onze downloadpagina. |
Kerndoelen voorstelling: | Deze voorstelling sluit aan bij de kerndoelen 55,56 & 34 van tule.slo.nl. |
Kerndoelen Lesbrief: | Lesbrief sluit aan bij de kerndoelen 34,54,55 van de tule.slo.nl |
Aanvullende educatie: | Het is altijd mogelijk de voorstelling aan te vullen met verdiepende workshop of lessenreeks. |
Planning | |
Aankomsttijd: | 30 minuten |
Opbouwtijd: | 5 minuten |
Afbreektijd: | 5 minuten |
Speelperiode: | gehele seizoen |
Speeldagen: | hele week |
Bijzonderheden: | Spelen op meerdere locaties op 1 dag is mogelijk maar enkel in overleg en hier staat een andere uitkoopsom tegenover. Neem voor meer informatie contact op. |
Credits |
|
Spel & concept: | Marc Nochem (o.a. Nochem & van Luyn, VINK), Angelique Dorrestijn (o.a. Theatergroep Dries, VINK) |
Spel: | Angelique Dorrestijn, Marc Nochem of Barry Emond (Toneelgroep Amsterdam) |
Muziek: | Marc Nochem |
Fotografie: | Floris Heuer |
Vormgeving: | Studio Stroom |