Oortwolk
Het zonnetje in huis
Bij Iggy schijnt altijd de zon, maar bij buurman Meneer Snor hangt doorgaans een donkere wolk boven zijn huis. Iggy heeft altijd overal zin in, maar Meneer Snor valt nergens voor te porren. Totdat het weer omslaat.
Een feelgood-show over de zonnige kant van een donkere bui.
Ze wonen pal naast elkaar en toch is er een groot verschil tussen Iggy en haar buurman Meneer Snor. Bij Iggy schijnt altijd de zon en bij Meneer Snor hangt doorgaans een donkere wolk boven zijn huis. Iggy heeft overal zin in en ziet iedere dag als een kans om iets moois mee te maken, maar Meneer Snor valt nergens voor te porren. Als het weer voor beiden omslaat, ontkomen de twee niet aan een harmonieuze samenwerking.
‘Het zonnetje in huis’ is een vrolijk één-op-éénspel over blijdschap. Wie heeft wie harder nodig in deze cartooneske mix van mime en theater die je onmogelijk onpartijdig achterlaat?
Scènefoto’s
Andere voorstellingen
Algemene gegevens
Prijs | één per dag | twee per dag | drie per dag |
Voorstelling | €850,- | €1450,- | €1950,- |
Alle prijzen zijn exclusief reiskosten en 9% btw.
Prijzen gelden voor voorstellingen op dezelfde dag en locatie.
Maximum aantal bezoekers | |
Op school: | 90 personen |
School in theater: | 150 personen |
Vrije voorstelling: | 200 personen |
Planning | |
Duur: | 45 minuten |
Opbouwtijd: | 60 minuten |
Speelperiode 24-25 | december, januari, februari, maart |
Speeldagen: | Hele week |
Credits |
|
Concept & regie: | Suzanne van der Horst |
Acteurs: | Tegest Pecht Guido & Bas Klemann |
Soundmaker: | Frank Sens |
Decor: | Jan Dams |
Kostuum & toneelbeeld: | Femke Klinkenbijl |
Dramaturgie: | Iris Spanbroek |
Educatie | |
Cultuurbeleving: | Deze voorstelling is met name een receptieve theaterervaring. Na deze cultuurbeleving wordt het reflecterend vermogen aangesproken wanneer je aan de slag te gaat met de lesbrief en aansluitende opdrachten. Deze is te vinden op de onze downloadpagina. |
Kerndoelen voorstelling: | Deze voorstelling sluit aan bij de kerndoelen 55,56 & 34 van tule.slo.nl. |
Kerndoelen Lesbrief: | Lesbrief sluit aan bij de kerndoelen 34,54,55 van de tule.slo.nl |
Aanvullende educatie: | Het is altijd mogelijk de voorstelling aan te vullen met verdiepende workshop of lessenreeks. |
Festival: | Deze voorstelling is geschikt voor festivals, ze kunnen zowel in de openlucht als in een tent spelen. Belangrijk is wel een egale ondergrond zodat het decor kan draaien. Geluid kunnen ze verzorgen tegen een meerprijs. |